Herfstviering – Korenpop vlechten

Tijdens deze herfstviering staan we stil bij de kracht en symboliek van het seizoen. We vieren de oogst van het land dat ons voedt én staan stil bij onze eigen persoonlijke oogst van het afgelopen jaar.
Wil je je eigen korenpopspiraal vlechten? Korenpoppen werden traditioneel gevlochten als symbool van dankbaarheid voor de oogst en als wens voor vruchtbaarheid en overvloed in het komende jaar.
Ontdek meer over oude inheemse Europese én hedendaagse tradities rond de herfst en laat je inspireren om bewuster te leven met het ritme van de natuur.
Wanneer: 24 september, 14.00-16.00
Waar: Voedseltuin Rotterdam (Keilestraat 9, 3029 BP Rotterdam)
Deelname: 7 Euro (Voor vrijwilligers van de Voedseltuin is het gratis)
Aanmelden: Meld je aan door te mailen naar Lara@voedseltuin.com en door 7 euro over te maken naar NL20 ASNB 0785 8486 30 tnv L Egbring.
Neem mee..
– zakje of tasje voor je korenpop
– notitieboek/papier en pen voor aantekeningen

Over de seizoensvieringen op de Voedseltuin
Elk seizoen organiseren we een inspirerende workshop waarin we duiken in het ritme van het seizoen. De seizoensvieringen zijn geïnspireerd door oude heidense en moderne seizoensrituelen. Je leert hoe je planten kunt verzamelen en gebruiken om iets te maken dat niet alleen praktisch is, maar ook symboliek van het seizoen draagt. Denk aan het maken van kruidenbundels, natuurlijke remedies, of seizoensgebonden kunstwerken, zoals fakkels die je kunt gebruiken om dieper te verbinden met het ritme van de natuur.
Deze workshops zijn een prachtige manier om met de natuur te verbinden door stil te staan bij het veranderende seizoen, je creativiteit te uiten en seizoensrituelen te integreren in je dagelijks leven.


